• News
  • X

Mini przedstawienie "Rzepka"

01.12.2015r - W związku z rozpoczynającymi się w szkole Cogito Targami książki kadra Przedszkola Gucio oraz Cogito postanowiła wystawić dla dzieci mini przedstawienie "Rzepka" Juliana Tuwima. Więcej >

Halloween w Cogito

30.10.2015r - Uczniowie Cogito świętowali Halloween. Więcej >

1. Rekrutacja trwa przez cały rok.
2. Otwieramy tylko jeden oddział klasy I każdego roku.
3. Maksymalna ilość dzieci w klasie to 16 osób.
4. Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci uczęszczające do naszego przedszkola „Gucio”.
5. Osoby nie uczęszczające do naszego przedszkola, wpisywane są na listy rezerwowe, w przypadku wolnych miejsc decyduje kolejność zgłoszenia na listę.
6. Miejsce na liście osób przyjętych mają te dzieci, których rodzice złożyli podanie do szkoły oraz podpisały umowę wraz z uiszczeniem opłaty wpisowej (jednorazowej).
7. Osoby zainteresowane zapraszamy do osobistego złożenia podania do szkoły i na rozmowę z dyrekcją szkoły.