MONIKA LUBIŃSKA

NAUCZYCIELKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO, WYCHOWAWCZYNI

O MNIE:

dyplomowana nauczycielka języka angielskiego, która swoją pracę przy tablicy zaczęła jeszcze na studiach. Pedagożka z zamiłowania, wieloletni wychowawca wspierający działalność uczniowską, dla której priorytetem jest budowanie pozytywnej relacji z uczniem.  Swoje umiejętności doskonalę poprzez udział w warsztatach i szkoleniach poświęconych dydaktyce nauczania języka angielskiego oraz pomocy uczniom o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Zwolenniczka metod aktywizujących - burzy mózgów, wykorzystania muzyki  i ruchu w nauce. Entuzjastka mnemotechnik,  map myśli oraz metody TPR . W swojej pracy stawiam na praktyczne wykorzystanie języka oraz rozwój  zainteresowań uczniów. Miłośniczka kultury brytyjskiej i amerykańskiej, w szczególności kina i literatury. Prywatnie wielbicielka podróży, melomanka, fanka dobrych filmów, które burzą spokój i zostają w głowie na długo. Kochająca zwierzęta, posiadaczka kota rasy brytyjskiej.

DANE TELEADRESOWE

09-402 Plock, ul. Żyzna 21A