ARNIKA BYTNER-SIWEK

DYREKTOR MERYTORYCZNA

O MNIE:

pedagożka specjalna, trenerka umiejętności psychospołecznych, psychoterapeutka systemowa w procesie certyfikacji, neuroterapeutka, doradca rodzinny, szkoleniowiec, superwizorka edukacyjny. Entuzjastka nowatorskich nurtów w edukacji, stawiających w centrum jakość relacji między ludźmi, którzy ją tworzą, z równą godnością traktując dziecko i dorosłego. Edukacji bazującej na potencjale i podążającej za dzieckiem. Współautorka innowacyjnego programu psychoedukacyjnego, wspierającego inteligencję emocjonalną u dzieci. Pracę z nauczycielami i rodzicami opieram na założeniach duńskiego terapeuty Jespera Juula (jako certyfikowany trener Familylab) oraz Porozumienia bez Przemocy. Wspieram rodziców i nauczycieli w budowaniu satysfakcjonujących, autentycznych relacji. Prywatnie mama, przyjaciółka, partnerka. Fascynuje mnie bycie w procesie rozwoju i nieustanne poznawanie siebie. Cenię różnorodność, poszukuję równowagi, ciekawią mnie ludzie. Uwielbiam czytać, czuć muzykę i chłonąć naturę.

DANE TELEADRESOWE

09-402 Plock, ul. Żyzna 21A