Kadra - Niepubliczna Szkola Podstawowa Cogito Plock
  • News
  • X

Mini przedstawienie "Rzepka"

01.12.2015r - W związku z rozpoczynającymi się w szkole Cogito Targami książki kadra Przedszkola Gucio oraz Cogito postanowiła wystawić dla dzieci mini przedstawienie "Rzepka" Juliana Tuwima. Więcej >

Halloween w Cogito

30.10.2015r - Uczniowie Cogito świętowali Halloween. Więcej >

Dyrektor szkoły
mgr Luiza Kalinowska – Skutnik - pedagog, wykładowca, arteterapeutka, plastyczka. Autorka licznych publikacji, uczestniczka i organizatorka konferencji, warsztatów, seminariów naukowych. Prowadzi warsztaty rozwojowe przez tworzenie i doświadczanie sztuki. Praca zawodowa to jednoczesna pasja, ceni u ludzi otwarte umysły nastawione na poznanie i wiedzę. Wychodzi z założenia, że współczesna szkoła musi nadążać za zmieniającą się rzeczywistością i postępem. Stawia na nowoczesne i nowatorskie rozwiązania edukacyjne, przygotowując uczniów do życia we wciąż zmieniającym się świecie.

nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
mgr Wioleta Grzymała – pedagog, posiada również doświadczenie w pracy jako lektor języka angielskiego. Ukończyła edukację wczesnoszkolną z językiem angielskim oraz pedagogikę resocjalizacyjną. Wieloletnie doświadczenie oraz kilkuletnia praca w szkole wzbogaciła istotnie jej warsztat pracy. Otwarta na nowości, maksymalnie zaangażowana we wszystko czego się podejmie. Radosna, spontaniczna i kreatywna.W swojej pracy najchętniej stosuje metody wspomagające naturalne zainteresowania ucznia, jego dążenie do poszukiwania wiedzy oraz doskonalące jego umiejętności np.: TOC, metodę projektów, burze mózgów oraz dramę.

mgr Magdalena Bieniek – pedagog, trener programu efektywnej nauki. Ukończyła edukację wczesnoszkolną z językiem angielskim oraz resocjalizację penitencjarną. Trener rekreacji ruchowej oraz animatorka zabaw dla dzieci. Jest nauczycielem kontraktowym w trakcie awansu na nauczyciela mianowanego. Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała m.in. w Młodzieżowym Domu Kultury im. Króla Maciusia Pierwszego w Płocku. Organizatorka wielu wyjazdów, warsztatów, imprez i animacji dla dzieci. Otwarta na ciągłe doskonalenie warsztatu pracy.

mgr Joanna Ruszkowska – pedagog, nauczyciel kontraktowy, ukończyła edukację wczesnoszkolną i przedszkolną oraz pedagogikę rewalidacyjno-terapeutyczną. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Radosna, spontaniczna, zaangażowana w swoją pracę i rozwój dzieci. Nastawiona na rozwój poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach. W pracy z dziećmi dąży do tego, aby każde dziecko wzbogacało się o nowe doświadczenia, poszerzało horyzonty i rozbudzało swoją ciekawość poprzez interesujące i kreatywne zajęcia dydaktyczne.

mgr Małgorzata Komiszke - pedagog, terapeuta. Ukończyła pedagogikę wczesnoszkolną oraz terapię zaburzeń w mówieniu, pisaniu i czytaniu. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym zarówno na gruncie placówek oświatowych, jak i innych wspierających rozwój dziecka (np. Akademia Nauki). W swojej pracy wykorzystuje różnego rodzaju metody aktywizujące ucznia. Kieruje się przede wszystkim dobrem dziecka. Otwarta na ciągłe doskonalenie swojego warsztatu pracy.

Nauczyciel Języka Polskiego:
mgr Beata Smolińska - pedagog, nauczyciel mianowany w trakcie trwania awansu na nauczyciela dyplomowanego. Ukończyła pedagogikę wieku dziecięcego, język polski, wychowanie fizyczne oraz edukację i rehabilitację osób z niepełnosprawnością intelektualną (oligofrenopedagogika).
Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi na wszelkich etapach nauczania (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum). Radosna,cierpliwa, wytrwała, zaangażowana w swoją pracę. Otwarta na ciągłe doskonalenie warsztatu pracy. Jest nauczycielem który za pomocą pytań chce ujawnić to, co uczeń umie lub czego jest zdolny się nauczyć.

Nauczyciel języka angielskiego: mgr Beata Behnke

Nauczyciele Matematyki: mgr Marzenna Dąbrowsk, mgr Krystyna Ślusarska

Nauczyciel Historii: mgr Sławomir Chwiałkowski

Nauczyciel Przyrody: mgr Wioleta Grzymała

Nauczyciel Techniki: mgr Monika Łukaszewska

Nauczyciel Muzyki: mgr Łukasz Tomczak

Nauczyciel Informatyki: mgr Marcin Skiermański

Nauczyciel Plastyki: mgr Małgorzata Jędrzejewska

Nauczyciel Regligi: mgr Aldona Krajewska

Pedagog specjalny: mgr Arnika Bytner-Siwek

Psycholog: mgr Konrad Maśnicki

Nauczyciele Wychowania fizycznego: mgr Michał Sobiesiak, mgr Filip Skupiński

Zajęcia z tenisa: Jacek Wilczyński

Zajęcia z karate: Piotr Kuś - Stopień 3 DAN, Mistrz Europy. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Sędzia klasy narodowej. Licencjonowany instruktor, sędzia, egzaminator Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.