Czytanie z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski

14.04.2016r - 1050 minut czytania z Książnicą Płocką z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski.

Czytanie z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski Czytanie z okazji 1050 rocznicy Chrztu Polski

Klasy pierwsze wybrały się na wycieczkę do Torunia

13.04.2016r - Planetarium i zwiedzanie Torunia okazało się świetną zabawą.Czekamy na kolejną wycieczkę!

Pierwszy dzień wiosny

21.03.2016r - Pierwszy dzień wiosny i przygotowania wielkanocne w szkole Cogito

Pierwszy dzień wiosny Pierwszy dzień wiosny Pierwszy dzień wiosny

Dni otwarte w Cogito

12.03.2016r - Dni otwarte w Cogito

Dni otwarte w Cogito Dni otwarte w Cogito Dni otwarte w Cogito Dni otwarte w Cogito

Lekcja WF z piłkarzami nożnymi Wisły Płock

10.03.2016r - Naszą szkołę odwiedzili piłkarze nożni Wisły Płock: Marko Radić, Jakub Bąk oraz Wojciech Łuczak. Nasi goście przeprowadzili treningi ze wszystkimi klasami, wręczyli upominki i zaprosili dzieci na swoje mecze. Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego wydarzenia.

Lekcja WF z piłkarzami nożnymi Wisły Płock Lekcja WF z piłkarzami nożnymi Wisły Płock Lekcja WF z piłkarzami nożnymi Wisły Płock

Spotkanie z magikiem

08.03.2016r - Dzień Kobiet w Cogito - spotkanie z magikiem

Spotkanie z magikiem Spotkanie z magikiem Spotkanie z magikiem

Okrągły Stół Edukacyjny

03.03.2016r - W dniu wczorajszym w szkole Cogito odbył się Okrągły Stół Edukacyjny. Tematem naszych "obrad" była szkoła marzeń. Pomysły naszych uczniów oraz zadane pytania były bardzo interesujące .

Okrągły Stół Edukacyjny Okrągły Stół Edukacyjny

Wizyta w schronisku dla zwierząt

25.02.2016r - W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 2 i 3 odwiedzili Schronisko dla zwierząt. Dzieci dowiedziały się jak należy opiekować się zwierzętami, jak przebiega proces adopcji zwierzaka oraz dostarczyli karmę i akcesoria dla piesków.

Wizyta w schronisku dla zwierząt Wizyta w schronisku dla zwierząt

Walentynkowa poczta w Cogito

15.02.2016r - Z okazji Dnia Św. Walentego w naszej szkole odbyła się zabawa "Walentynkowa poczta w Cogito".

Walentynkowa poczta w Cogito Walentynkowa poczta w Cogito Walentynkowa poczta w Cogito Walentynkowa poczta w Cogito Walentynkowa poczta w Cogito Walentynkowa poczta w Cogito

Bal Karnawałowy "Moda z dawnych lat"

29.01.2016r - W ostatni piątek stycznia w naszej Szkole odbyła się bal Karnawałowy "Moda z dawnych lat".

Dzień Babci i Dziadka

22.01.2016r - Uczniowie bardzo kochają swoich Dziadków i Babcie, dlatego postanowili ich obdarować własnoręcznie zdobionymi kubkami. Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego.

Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka Dzień Babci i Dziadka

Zobacz archiwum aktualności - 2015 rok